Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 05.03.2009 11:35:22 

NARUTOO

Jinchuruky

jinchuruky alebo bijuu su myticke priseri .. Maju neskutocne velku chakru. Ked sa naruto narodil jeden z nich kyubi utocil na konohu .

 

             1 demon: Ichibi no Shukaku je to 1 ocasi demon a ma ho v seb gaara   Ichibi no Shukaku (Ičibi no Šukaku), nabývá vzhledu mývala amerického. Tento démon je zapečetěný uvnitř Gaaryy, kvůli tomuto má Gaara schopnost ovládat písek.

 

           2 demon : Nibi no Nekomata Nibi no Nekomata, má podobu kočky. Tento démon v anime este nebol uveden.

 

         3 demon: Sanbi no Isonade   Isonade je žralokovi podobný démon s ostrým rohom na čele. Žije v hlbokých vodách na západe Japonska. Každých pár mesiacov Isonade pláva na povrch mora nadýchať sa čerstvého vzduchu. Keď sa tak ale stane, nastanú búrky, rozbesní sa more a lode mu padnú za obeť. Isonademu je podriadená ryba menom Samehada. Samehada sa pripojí k Isonadeho žalúdku a absorbuje jedlo na vytvorenie obrovského množstva chakry, ktoré pošle späť do Isonadovho tela. Samehadová sila dovoluje Isonademu 5-krát zväčšiť množstvo chakry než pôvodne mal. Takže keď bojuje má neobmedzenú zásobu chakry vďaka Samehadovi.

 

 

      4 demon :         Démon podobný plazovi. Žije blízko Hory Fuji. Kvôli toxickému plynu a sopečnému popolu sa zmenil na z časti na kohúta a z časti na hada. Kohút a had sú muž a žena v Sokouvom tele. Kedykoľvek keď hybernuje, tak jeho chrápanie spôsobuje výbuchy sopky.

           

 

 

5: demon Gobi no Houkou   Houkou je démon, ktorý vyzerá ako pes. Každý z jeho chvostov predstavuje silu jedného elementu: Blesk, Voda, Oheň, Zem, Vzduch. Môže spôsobiť katastrofické škody. Bol raz škaredo zranený, keď on a Nekomata vyzvali Kyuubiho. Je bohom Ilúzií. Žije vo veľkom, prastarom strome

 

 

 

           6demon: Rokubi no Raijuu    Raijuu, naberajúci podobu lasičky, má štyri nohy a ostré pazúry. Keď plače, znie to ako hromy. Pôvodne bol Bohom hromu, ale kvôli sile Yamata no Orochiho, sa zmenil na zvíře. Raijuu môže vypustiť obrovské množstvo elektriny na pomoc v boji.

 

 

 7demon: Shichibi no Kaku  Kaku je démon podobný jazvecovi. V kanji znakoch sa môže čítať ako Mujina. Má sedem chvostov a je najmenší zo všetkých chvostových démonov. Za to je však najprefíkanejší a najmenej nápadný. Najčastejšie lovil pod zemou. Zabíjí zničeným kusom zeme, ktorý je pod jeho obetí, která mu spadne rovnou do tlamy.

 

 

      8demon: Yamata no Orochi  Yamata no Orochi je hadí démon. Má karmínovo červené oči, osem hláv a osem chvostov, má silu Démonského Sveta, symbol zla. Každá hlava Yamata no Orochiho predstavuje jeden symbol: Duša, Duch, Zlo, Diabol, Monštruóznosť, Zabíjanie, Zásvetie a Smrť. Keď bola jeho sila spočiatku slabá, členovia Kusanagi klanu sa zachovali neopatrne a použili naňho meč Kusanagi. Vďaka ich neopatrnosti im meč Yamata no Orochi vzal, absorboval jeho silu a stal sa neskutočne silným. S novou silou Yamata no Orochi vypustil šialene množstvo temnej energie, prebudil ostatných chvostých démonov a stal sa arogantným. Porazil väčšinu chvostých démonov, ale keď bojoval s Kyuubim, bol porazený. Dôvod bol jednoduchý: Kyuubi má neobmedzené množstvo sily a meč Kusanagi zlomil. Keď sa tak stalo, ukazalo sa, aký silný Kyuubi je, a odvtedy nosí titul "Kráľ chvostých démonov". Bol aj v kral samonoju  :D

 

 

   9demon: KYUBI   Kyuubi je najsilnejší (trieda S) chvostý démon v japonskej mytológii. Má červenú srsť. Predstavuje element ohňa. Jeho schopnosti sú úžasné. Vďaka nim nikdy nebol porazený. Jeho chvosty rýchlym krútením vytvárajú uragány. Taktiež jeho srsť môže strieľať ohnivé gule podobné meteoritom. Vo vojne démonov spôsobil niekoľko zranení Houkouovi a Nekamatu skoro zabil, ale ten bol zachránený svojim majstrom, Shinigami (boh Smrti). Yamata no Orochi použil na súboj s Kyuubim Kusanagi, ten však Kyuubi zlomil.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

TOPlist
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok